Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
0 ks zboží. 1 produkt v košíku.
Kancelářská židle Victory VI 1405.080
Kancelářská židle Victory VI 1405.080
Nové
Kancelářská židle z rychlé expedice s kvalitní synchronní mechanikou v černém provedení.
Parametry
| Záruka | 5 let |
| Výška | 104-116 cm |
| Výška sedáku | 42-54 cm |
| Šířka | 68 cm |
| Hloubka | 44 - 50 cm |
| Šířka sedáku | 48 cm |
| Materiál opěráku | Síťovina |
| Materiál sedáku | Čalouněný |
| Hlavová opěrka | NE |
| Bederní opěrka | ANO |
| Mechanika | Synchronní s posuvem sedáku |
| Kolečka | pro měkkou podlahu |
| Materiál kříže | plastový |
| Nosnost | 120 kg |
| Područky | ANO |
| Kostra | Plast |
| Venkovní použití | NE |
| Výšková stavitelnost | ANO |
| Barva kostry | Černá |
| Zařazení | Kancelářská židle |
Více informací
Kancelářská židle
Hledáte kvalitní židli rychle a v rozumné ceně? Kancelářská židle Victory v černém provedení je správná volba. Ocenite především kvalitní synchronní mechaniku s aretací ve 4 polohách a posuvem sedáku. Opěrák je kvalitní síťovaný a sedák je čalouněný v kvalitní látce. Židle má vysoký opěrák, který je vhodný i pro vyšší osoby. Vaše pohodlí při práci umocní bederní opěrka, která je výškově stavitelná. Područky jsou výškově stavitelné s měkkou dotykovou plochou. Kříž je plastový pětiramenný. Židle je určená do pracovního prostředí. Kolečka jsou univerzální.
VI 1405 vysoký opěrák
Použitý materiál: látka Phoenix 595 černá, síťovina RIB 431 černá.
Pokud si přejete vzorek čalounění, moření či plastu fyzicky prohlédnout, navštivte nás na prodejně nebo vám vzorník pošleme formou zapůjčení.
Ostatní produkty z kategorie:

