Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
0 ks zboží. 1 produkt v košíku.
Kancelářská židle 1580 Syn SL Gala NET
Kancelářská židle 1580 Syn SL Gala NET
Nové
Otočná židle GALA 1580 NET zaujme moderním vzhledem a síťovaným opěrákem.
Parametry
| Záruka | 5 let |
| Minimální výška | 104,5 cm |
| Maximální výška | 114,5 cm |
| Výška | 104 -114 cm |
| Výška sedáku | 44,5 - 55 cm |
| Minimální výška sedáku | 44,5 cm |
| Maximální výška sedáku | 55 cm |
| Šířka | 71,5 cm |
| Hloubka sedáku | 46,5 cm |
| Materiál opěráku | Síťovina |
| Materiál sedáku | Čalouněný |
| Hlavová opěrka | NE |
| Hlavová opěrka | ANO |
| Bederní opěrka | NE |
| Mechanika | Synchronní |
| Mechanika | Synchronní s posuvem sedáku |
| Materiál kříže | kovový |
| Materiál kříže | plastový |
| Nosnost | 150 kg |
| Područky | ANO |
| Područky | NE |
| Hmotnost | 15,5 kg |
| Zařazení | Kancelářská židle se síťovinou |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |
| Kříž | Područky | Kolečka | GALERIE - Čalounění Antares | Barva síťoviny DSG | Quantity | Availability |
|---|
Více informací
Kancelářská židle se síťovinou
Otočná kancelářská židle GALA 1580 NET zaujme moderním vzhledem. Čalouněný prošívaný sedák je dostatečně prostorný a nabízí pohodlné sezení. Opěrák produktu je potažen černou nebo šedou síťovinou. Židle má synchronní mechanismus se čtyřnásobnou aretací, automatickým nastavením síly protiváhy a nastavením hloubky sedáku. Volitelným doplňkem je výškově nastavitelný podhlavník a dva druhy područek. Kostru židle tvoří černý plastový nebo hliníkový kříž v moderním provedení. Nosnost židle je 150 kg.
Pokud si přejete vzorek čalounění, moření či plastu fyzicky prohlédnout, navštivte nás na prodejně nebo vám vzorník pošleme formou zapůjčení.
Ostatní produkty z kategorie:

