Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
0 ks zboží. 1 produkt v košíku.
Kancelářská židle FLEXI FX 1104.087
Kancelářská židle FLEXI FX 1104.087
Nové
Elegantní komfortní kancelářská židle se síťovinou.
Parametry
| Záruka | 5 let |
| Minimální výška | 103 cm |
| Maximální výška | 121 cm |
| Minimální výška sedáku | 42 cm |
| Maximální výška sedáku | 54 cm |
| Šířka | 68 cm |
| Šířka sedáku | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 44 cm |
| Výška opěráku | 61-67 cm |
| Materiál opěráku | Síťovina |
| Materiál sedáku | Čalouněný |
| Hlavová opěrka | NE |
| Bederní opěrka | ANO |
| Mechanika | Synchronní s posuvem sedáku |
| Kolečka | univerzální |
| Materiál kříže | plastový |
| Nosnost | 120 kg |
| Područky | ANO |
| Kostra | Plast |
| Venkovní použití | NE |
| Výšková stavitelnost | ANO |
| Barva kostry | Černá |
| Zařazení | Kancelářská židle se síťovinou |
| HODNOTY čalounění Rim | Barva síťoviny Rim | Quantity | Availability |
|---|
Více informací
Kancelářská židle se síťovinou
FLEXI patří k nejžádanějším síťovaným kancelářským židlím. Zaujme Vás svým vzhledem a komfortním sezením. Opěradlo má plastový rám potažený černou síťovinou s vysokou pevností, což zajišťuje dobrou podporu zad a cirkulaci vzduchu. Oporu v bederní části páteře tvoří bederní opěrka. Sedák je čalouněný v černé látce s vysokou otěruvzdorností. Područky jsou výškově, šířkově a hloubkově nastavitelné. Plastový kříž má univerzální kolečka. Židle podporuje zdravé dynamické sezení díky moderní synchronní mechanice ST1 s komfortním bočním nastavením tuhosti. Tato mechanika zaručuje dokonalé pohodlí a ergonomii díky plynulému chodu a optimálnímu přizpůsobení se každému uživateli. Použitý materiál: látka Phoenix 599 černá a síťovina K+R 482 černá.
Židle je skladem na externím skladě.
Pokud si přejete vzorek čalounění, moření či plastu fyzicky prohlédnout, navštivte nás na prodejně nebo vám vzorník pošleme formou zapůjčení.
Ostatní produkty z kategorie:













