Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
0 ks zboží. 1 produkt v košíku.
Kancelářská židle VICTORY VI 1401 plast bílý
Kancelářská židle VICTORY VI 1401 plast bílý
Nové
Kancelářská židle s bílými plasty a opěrákem v síťovině.
Parametry
| Designovka | Náš TIP (designovka) |
| Záruka | 5 let |
| Výška | 104-116 cm |
| Výška sedáku | 42-54 cm |
| Šířka | 68 cm |
| Hloubka | 68 cm |
| Šířka sedáku | 49,5 cm |
| Materiál opěráku | Síťovina |
| Materiál sedáku | Čalouněný |
| Hlavová opěrka | ANO |
| Hlavová opěrka | NE |
| Bederní opěrka | ANO |
| Mechanika | Synchronní s posuvem a náklonem sedáku |
| Mechanika | Samonastavitelná s posuvem a náklonem sedáku |
| Kolečka | pro tvrdou podlahu |
| Kolečka | pro měkkou podlahu |
| Materiál kříže | plastový |
| Nosnost | 120 kg |
| Područky | ANO |
| Područky | NE |
| Výšková stavitelnost | ANO |
| Hmotnost | 15,5 kg |
| Zařazení | Kancelářské křeslo se síťovinou |
| Kříž | Područky | Mechanika | Kolečka | Hlavová opěrka | GALERIE - Čalounění Rim | GALERIE - síťovina RIM | Quantity | Availability |
|---|
Více informací
Kancelářské křeslo se síťovinou
VICTORY VI 1401 je moderní kancelářská židle s vysokým opěrákem s mnoha možnostmi nastavení. Židle má bílé plasty včetně kříže a je designově velmi výrazná. Je vhodná pro celodenní práci u počítače. V sedáku je kvalitní PUR pěna, je čalouněn do potahové látky nebo koženky z naší nabídky. Sedák je velmi prostorný, šitý, velikosti XXL. Opěrák má plastový bílý rám a je potažen síťovinou, kterou lze taktéž barevně zvolit. Mechanika je automatická nebo synchronní s plynulým přizpůsobením se pohybu sedícího s možností aretace v pěti pozicích a má posuv a náklon sedáku, který je výhodou pro uživatele s vyšší výškou. Opěrák má bederní opěrku výškově stavitelnou 85 mm. Područky jsou příplatkové a taktéž hlavová opěrka, výškově stavitelná, sklopná a je čalouněná v síťovině opěráku. Výšková stavitelnost sedáku pístem je samozřejmostí. Typ koleček lze zvolit. VICTORY s bílými plasty je designová moderní židle od českého výrobce za dobrou cenu.
Pokud si přejete vzorek čalounění, moření či plastu fyzicky prohlédnout, navštivte nás na prodejně nebo vám vzorník pošleme formou zapůjčení.
Ostatní produkty z kategorie:

