Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
0 ks zboží. 1 produkt v košíku.
Kancelářské křeslo XENON NET 100
Kancelářské křeslo XENON NET 100
Nové
Kancelářské křeslo v moderním duchu zaujme netradičním síťovaným opěrákem.
Parametry
| Záruka | 5 let |
| Minimální výška | 101 cm |
| Maximální výška | 114 cm |
| Výška | 101 - 114 cm |
| Výška sedáku | 45-58 cm |
| Minimální výška sedáku | 45 cm |
| Maximální výška sedáku | 58 cm |
| Šířka | 69 cm |
| Hloubka | 66 cm |
| Hloubka sedáku | 44 cm |
| Materiál opěráku | Síťovina |
| Materiál sedáku | Čalouněný |
| Hlavová opěrka | NE |
| Bederní opěrka | NE |
| Mechanika | Synchronní |
| Mechanika | Synchronní s posuvem sedáku |
| Mechanika | Synchronní s posuvem a náklonem sedáku |
| Kolečka | pro tvrdou podlahu |
| Kolečka | pro měkkou podlahu |
| Materiál kříže | kovový |
| Materiál kříže | plastový |
| Nosnost | 120 kg |
| Područky | ANO |
| Područky | NE |
| Kostra | Kov |
| Kostra | Plast |
| Venkovní použití | NE |
| Výšková stavitelnost | ANO |
| Barva kostry | Černá |
| Barva kostry | Chrom |
| Hmotnost | 18,5 kg |
| Zařazení | Kancelářské křeslo se síťovinou |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |
| Kříž | Područky | Mechanika | Kolečka | Barva Síťoviny Profim | GALERIE - Čalounění profim | Quantity | Availability |
|---|
Více informací
Kancelářské křeslo se síťovinou
Kancelářské otočné křeslo zaujme svým netradičním tvarem síťovaného opěráku. Vnější nosič opěráku (spojení se sedákem) má vždy šedou barvu. Typ a barvu síťoviny lze zvolit z více variant. Kancelářské křeslo má synchronní mechanismus, který může být doplněný o posuv a náklon sedáku. Sedák křesla je čalouněný, opět je na výběr velká spousta typů a barev čalounění. Taktéž jsou na výběr područky. Oceníte především ergonomicky tvarovaný síťovaný opěrák. Tento model nemá bederní opěrku. Kancelářské křeslo se hodí do veřejných i soukromých prostor.
Pokud si přejete vzorek čalounění, moření či plastu fyzicky prohlédnout, navštivte nás na prodejně nebo vám vzorník pošleme formou zapůjčení.
Ostatní produkty z kategorie:












