Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
0 ks zboží. 1 produkt v košíku.
Kancelářská židle 1580 SYN SL Gala PLUS ALU
Kancelářská židle 1580 SYN SL Gala PLUS ALU
Nové
Kancelářská židle GALA 1580 SYN ALU se hodí do každé kanceláře.
Parametry
| Záruka | 5 let |
| Minimální výška | 100 cm - bez podhlavníku |
| Maximální výška | 118 cm - bez podhlavníku |
| Výška | 100-118 cm |
| Výška sedáku | 45-55 cm |
| Minimální výška sedáku | 45 cm |
| Maximální výška sedáku | 55 cm |
| Šířka | 61 cm |
| Hloubka sedáku | 45-51 cm |
| Materiál opěráku | Čalouněný |
| Materiál sedáku | Čalouněný |
| Hlavová opěrka | ANO |
| Hlavová opěrka | NE |
| Bederní opěrka | ANO |
| Bederní opěrka | NE |
| Mechanika | Synchronní s posuvem sedáku |
| Kolečka | pro tvrdou podlahu |
| Kolečka | pro měkkou podlahu |
| Materiál kříže | kovový |
| Nosnost | 150 kg |
| Područky | ANO |
| Područky | NE |
| Hmotnost | 17 kg |
| Zařazení | Kancelářská židle |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |
| Područky | Bederní podpěra | Kolečka | Hlavová opěrka | GALERIE - Čalounění Antares | Quantity | Availability |
|---|
Více informací
Kancelářská židle
Pracovní otočná kancelářská židle GALA 1580 SYN ALU zaujme svým širokým čalouněným sedákem a opěrákem, který zajišťuje pohodlné sezení. Výplň sedáku a opěráku tvoří studená pěna, která je vyráběna vstřikováním do formy. Tato technologie zaručuje vysokou životnost produktu. Kostru židle tvoří leštěný hliníkový kříž s kolečky. Model má synchronní mechanismus (4 násobná aretace) s automatickým nastavením síly protiváhy, s posuvem sedáku a výškově stavitelným opěrákem - systém UP down. Jako volitelný doplněk je také k dispozici stavitelná hlavová opěra a bederní opěra. Model se hodí jak do moderního, tak do klasického interiéru.
Pokud si přejete vzorek čalounění, moření či plastu fyzicky prohlédnout, navštivte nás na prodejně nebo vám vzorník pošleme formou zapůjčení.
Ostatní produkty z kategorie:

