Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
0 ks zboží. 1 produkt v košíku.
Kancelářská židle GAME ŠÉF
Kancelářská židle GAME ŠÉF
Nové
Kancelářská židle s čalouněným sedákem a síťovaným opěrákem
Parametry
| Záruka | 5 let |
| Minimální výška | 104 cm |
| Maximální výška | 120 cm |
| Minimální výška sedáku | 44 cm |
| Maximální výška sedáku | 55 cm |
| Šířka | 64 cm |
| Hloubka | 64 cm |
| Šířka sedáku | 53 cm |
| Hloubka sedáku | 51 cm |
| Materiál opěráku | Síťovina |
| Materiál sedáku | Čalouněný |
| Hlavová opěrka | ANO |
| Hlavová opěrka | NE |
| Bederní opěrka | ANO |
| Mechanika | Synchronní |
| Mechanika | Synchronní s posuvem sedáku |
| Materiál kříže | kovový |
| Materiál kříže | plastový |
| Nosnost | 150 kg |
| Područky | ANO |
| Područky | NE |
| Typ kostry | Otočný kříž |
| Výšková stavitelnost | ANO |
| Hmotnost | 18 kg |
| Zařazení | Kancelářská židle |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |
| Kříž | Područky | Mechanika | Kolečka | Hlavová opěrka | GALERIE - Čalounění Alba | Quantity | Availability |
|---|
Více informací
Kancelářská židle
Kancelářská židle GAME Šéf se vyznačuje vysokým síťovaným opěrákem, který je výškově stavitelný a je opatřen mechanickým zámkem a výškově stavitelnou bederní opěrkou. Základnu židle tvoří černý nylonový kříž s kolečky. Za příplatek může být i kovový leštěný kříž. Produkt je vybaven synchronním mechanismem nebo synchronním mechanismem s posuvem sedáku. Doplňkem židle jsou výškově stavitelné područky a síťovaný stavitelný podhlavník .
Pokud si přejete vzorek čalounění, moření či plastu fyzicky prohlédnout, navštivte nás na prodejně nebo vám vzorník pošleme formou zapůjčení.
Ostatní produkty z kategorie: