Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
0 ks zboží. 1 produkt v košíku.
Kancelářská židle Lyra Air 215-BL-SYB skladem
Zobrazit větší
Kancelářská židle Lyra Air 215-BL-SYB skladem
Nové
Kancelářská židle s vysokým opěrákem a synchronní mechanikou
Parametry
| Záruka | 5 let |
| Minimální výška | 102 cm |
| Maximální výška | 113 cm |
| Výška | 102-113 cm |
| Výška sedáku | 43-54 cm |
| Minimální výška sedáku | 43 cm |
| Maximální výška sedáku | 54 cm |
| Šířka sedáku | 47 cm |
| Hloubka sedáku | 45-52 cm |
| Materiál opěráku | Síťovina |
| Materiál sedáku | Čalouněný |
| Hlavová opěrka | NE |
| Bederní opěrka | ANO |
| Mechanika | Synchronní |
| Mechanika | SYB |
| Kolečka | pro tvrdou podlahu |
| Materiál kříže | plastový |
| Nosnost | 120 kg |
| Područky | ANO |
| Venkovní použití | NE |
| Typ kostry | Otočný kříž |
| Výšková stavitelnost | ANO |
| Zařazení | Kancelářská židle se síťovinou |
Více informací
Kancelářská židle se síťovinou
Výškově stavitelná otočná pracovní kancelářská židle LYRA Air 215-BL-SYB s vysokým opěrákem z černé síťoviny Mega 1 a čalouněným sedákem černou látkou Era CSE14. Židle Lyra Air 215-BL-SYB má černé plasty jak na opěráku, tak pod sedákem. Tato židle je vybavena synchronní mechanikou SYB s bočním rychlonastavením tuhosti opěráku ve 4 úrovních, 4x aretací. Pracovní židle má výškově stavitelnou bederní opěrku, hloubkově stavitelný sedák, 5-ramenný černý nylonový kříž, kolečka s pryží na tvrdé podlahy o průměru 60 mm a výškově stavitelné područky s plastovými loketníky, to vše v černé barvě.
Pokud si přejete vzorek čalounění, moření či plastu fyzicky prohlédnout, navštivte nás na prodejně nebo vám vzorník pošleme formou zapůjčení.
Ostatní produkty z kategorie:







