Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
0 ks zboží. 1 produkt v košíku.
Kancelářská židle LOOK 271-HO
Kancelářská židle LOOK 271-HO
Nové
Moderní kancelářské židle se síťovaným opěrákem a čalouněným sedákem s hlavovou opěrkou.
Parametry
| Záruka | 5 let |
| Výška | 118-135 cm |
| Výška sedáku | 41 - 53 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Hloubka | 70 cm |
| Šířka sedáku | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 45 cm |
| Materiál opěráku | Síťovina |
| Materiál sedáku | Čalouněný |
| Hlavová opěrka | ANO |
| Bederní opěrka | ANO |
| Mechanika | Synchronní |
| Kolečka | pro tvrdou podlahu |
| Kolečka | pro měkkou podlahu |
| Materiál kříže | plastový |
| Nosnost | 120 kg |
| Područky | ANO |
| Područky | NE |
| Venkovní použití | NE |
| Výšková stavitelnost | ANO |
| Hmotnost | 17 kg |
| Zařazení | Kancelářská židle se síťovinou |
| Kříž | Područky | Kolečka | Mechanika LD seating | GALERIE - Čalounění LD sedáku 2021 | GALERIE - Čalounění LD opěráku | Quantity | Availability |
|---|
Více informací
Kancelářská židle se síťovinou
LOOK 271 je moderní kancelářská židle. Synchronní mechanika AT nebo s mechanikou SYS s bočním nastavením nastavením tuhosti opěradla. Sedák židle je čalouněn odolnou potahovou látkou kterou lze vybrat z naší nabídky. Opěrák je vypleten samonosnou síťovinou která se dodává v česti odstínech. Součástí je výškově stavitelná bederní opěrka. Židle je posazena na bílém nylonovém kříži a plynovým pístem je spojen se synchronní mechanikou. Kancelářská židle má výškově stavitelnou hlavovou opěrku. Židle se hodí do moderních kanceláře, díky kvalitnímu polstrování umožnuje i delší sezení. Všechny plastové části jsou bílé. Základní cena je bez područek.
Pokud si přejete vzorek čalounění, moření či plastu fyzicky prohlédnout, navštivte nás na prodejně nebo vám vzorník pošleme formou zapůjčení.
Ostatní produkty z kategorie:




