Otočná stolička taburet Mickey

Otočná stolička taburet Mickey

Nové

Otočná stolička Mickey představuje novodobý design.

Více informací

6 849 Kč

5 660 Kč bez DPH

Zvolte
parametry:

Dostupnost: do 28 dnů

loader

* povinná pole

Parametry

Záruka 3 roky
Výška 57-90 cm
Výška sedáku 57-90 cm
Šířka 36 cm
Šířka sedáku 36 cm
Sedák Čalouněný
Nosnost 110 kg
S Područkami NE
Kostra Plast
Venkovní použití NE
Výšková stavitelnost ANO
Barva kostry Světle šedá
Barva kostry Béžová
Barva kostry Šedá
Hmotnost 11,5 kg
Zařazení Taburet
Barva podnože GALERIE - Čalounění profim Možnosti podnože Quantity Availability

Více informací

Taburet

Odlehčený styl představuje otočná stolička Mickey. Výjimečnou vlastností stoličky je možnost naklápění v rámci skrytého spodního kloubu  a tím vzniklé kopírování polohy sedící osoby. Široký rozsah nastavení výšky umožňuje dynamické používání výrobku – jako klasické nízké stoličky nebo jako opěrky při práci vestoje. Poutko pro nastavení výšky umožňuje navíc snadné přenášení stoličky z místa na místo. I díky tomu se ideálně hodí pro spontánní práci ve skupině.

Díky své rozmanitosti lze zvolit u podnože zda bude v látce stejné jako sedák nebo zda bude plastová stejné barvy jako ostatní plastové části. Je na Vás jakou barvu látky, či kůže zvolíte. Barvu podnože lze zvolit ze tří barevných možností. Mickey je lehce přemístitelná stolička, což z ní dělá flexibilní a spontánní produkt, který se skvěle hodí do kancelářského sezení. Umístit jej můžete tam, kde zrovna budete potřebovat. 

Pokud si přejete vzorek čalounění, moření či plastu fyzicky prohlédnout, navštivte nás na prodejně nebo vám vzorník pošleme formou zapůjčení.

Ostatní produkty z kategorie:

Taburety