Židle DXRacer OH/FD01/NG látková

Židle DXRacer OH/FD01/NG látková

1036571

Nové

Kancelářská černo-šedá židle DX Racer je ideální volbou pro náročné uživatele.

Více informací

6 290 Kč

5 198 Kč bez DPH

Popis

Kancelářská černo-šedá židle DX Racer je ideální volbou pro náročné uživatele.

Dostupnost: Skladem

loader

* povinná pole

Parametry

Záruka 2 roky
Výška 119-129 cm
Výška sedáku 44-54 cm
Šířka sedáku 37 cm
Hloubka sedáku 44 cm
Hlavová opěrka ANO
Bederní opěrka ANO
Typ mechaniky mechanismus TILT
Kolečka univerzální
Kříž plastový
Nosnost 100 kg
S Područkami ANO
Kostra Plast
Venkovní použití NE
Výšková stavitelnost ANO
Hmotnost 25 kg

Více informací

Kancelářská židle DXRacer OH/FD01/NG látková ze série Formula je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě. 

Klíčové vlastnosti židle DXRacer OH/FD01/NG- Silný vnitřní ocelový rám, který slouží jako pevná základna pro celou židli - Vysoký opěrák pro opěru celých zad a podporu správného držení páteře - Pevný pětiramenný plastový kříž s plastovými krytkami zajištující dokonalou stabilitu - Mechanismus tilt pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 150 stupňů s možností houpání židle v jakékoliv poloze opěradla a s nastavením tuhosti mechaniky dle hmotnosti uživatele - Kvalitní plynový píst dovážený z Německa, splňující mezinárodní standarty SGS - Univerzální polyuretanová kolečka pro všechny podlahy, která jsou pevná, tichá a bezpečná - 1D výškově stavitelné područky s měkkým povrchem - Polštářky pod bedra a pod hlavu, pro maximální pohodlí a ergonomickou podporu páteře - Potah z kvalitní látky - Až pro osoby 180cm a 130 kg. Maximální nosnost židle je 130 kg, vzhledem k šíři sedáku a pro maximální komfort zákazníka doporučujeme pro uživatele s váhou do 100 kg.

Nastavitelnost područek a výšky sedáku vám dají možnost si židli přizpůbosit podle vašich požadavků. Nastavení sklonu opěradla a mechanika s odemykáním a zamykáním houpání židle vám umožní případný odpočinek. Originální design a kvalita zpracovávání vám přinese obdiv a uznání jak u kolegů, tak u obchodních partnerů a všech návštěvníků vaší kanceláře.

Pokud si přejete vzorek čalounění, moření či plastu fyzicky prohlédnout, navštivte nás na prodejně nebo vám vzorník pošleme formou zapůjčení.

Ostatní produkty z kategorie:

Kancelářské židle